تبلیغات
موشک انداز

موشک انداز
قالب وبلاگ

    گفتمان دکتر صادق زیبا کلام همیشه خدا مرا به یاد راه زنی می اندازد که در یونان قدیم می زیسته ، هم او تخته ای با خود داشته و اسیران خود را بر روی آن می خوابانده ، اگر قد بلندی داشتند ، قسمتی از پاهایش را می بریده و قد کوتاهان را آنقدر می کشیده تا به اندازه تخته خود می ساخته ، حالا حکایت سیاست ورزی های صادق زیبا کلام هم بی شباهت به آن راهزن یونانی نیست ، او هم تخته ای با خود دارد با روکشی از لیبرالیسم که سی سال تمام است اندیشه های بزرگان ما را بر تخته اش فرش می نماید و می برد و می کشد . یک روز مستبدی چون رضا خان ! را که در بی شرافتی و بی غیرتی ، همتا نداشته و بی هیچ مقاومتی ایران ما را دو دستی تقدیم روس و انگلیس نموده و خود راهی تعبید شده بود و یا با کشف حجابش ، که هنوز هم که هنوز است این ننگ بزرگ از ذهن شیر زنان این سرزمین زدوده نشده و ... همین آدم را صادق زیبا کلام آنقدر می کشد و می کشد و می کشد تا به کسوت یک انقلابی تمام عیار در می آورد ، در حد ارنست چه گوارا و یا روزی دیگر بزرگان و اندیشمندان ما را که بسی رنج ها برده اند در راه اسلام ناب محمدی . به بهانه های واهی ، همچون بقایای حزب توده ، مارکسیست ، ایستاده در زیر سایه لنین ، مقلد فیدل کاسترو و ... آنقدر می برد و می برد و می برد تا جایی که حریف خود را به شکل و شمایل ملک عبدالله بی درد و بی خاصیت عربستان سعودی در می آورد .

   سی سال تمام است ما این چرندیات بی مقدار را تحمل کردیم ، ادعای ما هزاران ، هزار مناظره و گفتگو و مقالاتیست که زیبا کلام در این سرزمین منتشر کرده ، اما فرزندان خمینی کبیر ، به هیچ عنوان و بی هیچ ملاحظه ای هرگز اجازه نخواهند داد ، صادق زیبا کلام پا از تخته بی خاصیت خود فراترنهاده و در آن تخته اندیشه های والای حضرت امام را پهن سازد . استاد علامه ما ، اگر در کله خود مغزی داشت ، ولو به اندازه مغز یک کنجشگ ، به راحتی می توانست درک نماید . در سرزمینی سخن می گوید که روزگاری نه چندان دور ، پادشاه آن که زیبا کلام سخت شیفته آن است و او را پرچمدار مدرنیته در ایران می داند ، حق اظهار نظرنداشت و با کوچکترین انتقادی از دول بیگانه ، نصیبش تعبید بود و بس و اما اکنون به برکت نور خدایی بنام روح الله و در زیر سایه استقلال و آزادی که هم او برایش به ارمغان آورده است . در اکثر دانشگاههای ایران کنگر می خورد و لنگر می اندازد . تنها کسی ممکن است این موضوع را در نیابد که تئوری های گرد و غبار گرفته جهان سرمایه ، به ویژه نوع آمریکایی آن در تمام تار و پودش لانه کرده باشد و گر نه هیچ آدم عاقلی به خود اجازه نمی دهد که بگوید : « به جای اینکه بگوئید امام (ره) اعتقاد داشت شرق و غرب را نابود می‌کنیم باید بدانیم عصر و زمان این سخنان به اتمام رسیده است.»

   کدام عصر !؟ کدام زمان !؟ من ابتدا به آقای صادق ! آن بیانات به بیاد ماندنی حضرت امام را که زیبا کلام میر پنج ما برای خوشایند آمریکایی ها آن را بطرز کودکانه ای پاک فراموش کرده است ، یاد آوری می کنم و آنگاه مطلب را پی می گیرم . حضرت امام می فرماید :« مراکز انحصاری و چند ملیتی عملا نبض اقتصاد جهان را در دست گرفته و همه راههای صدور و استخراج و توزیع و عرضه و تقاضا و حتی نرخ گذاری و بانکداری را به خود منتهی نموده اند و با القای تفکرات و تحقیقات از خود ساخته به توده های محروم باورانده اند که باید تحت نفوذ آنها زندگی کنند . » ( صحیفه نور ، ج 20 ، ص 128 )
خیلی خوب ، حال ما از صادق زیبا کلام و فاضل و فرزانه می پرسیم که عصر و زمان کدام یک از این جملات به اتمام رسیده است که لاجرم باید آنها را بدور اندازیم ؟ آیا آمریکا تغییر ماهیت داده ؟ آیا ملت های جهان هر روز شاهد آنند که هواپیما های بدون سر نشین آمریکا ، بر سر مردم مظلوم و سیل زده پاکستان گلهای سوسن و نسترن فرو می ریزند ؟ آیا مراکز انحصاری و چند ملیتی در افغانستان حلوا خیرات می کنند ؟ آیا آمریکایی ها با دلارهای حاصل از استخراج نفت عراق ، جیب های ساکنان بصره و بغداد و کربلا و ... را فربه می سازند ؟ و یا نکند بانک داران آمریکا و انگلیس و فرانسه و آلمان و غیره دارند ویرانه های جنگ 33 روزه لبنان و 22 روزه غزه را ترمیم می کنند . راستی از محاصره غزه چه خبر ؟ اصلا ، آقای زیبا کلام شما خوابید یا بیدار !؟
------------------------------------------------
لینک مرتبط :
مناظره صادق زیبا كلام و ابراهیم فیاض - عکس
توهین صریح زیباکلام به آرمان‌های امام خمینی ‌( ره )

  


[ پنجشنبه 18 آذر 1389 ] [ 10:07 ق.ظ ] [ بهمن عزیزی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگهر یك از ما از غیب الغیوب حركت كردیم
از اصلاب عبور كردیم
بدون اختیار و خواست خودمان
در اینجا به هم برخوردیم
از اینجا هم به غیب الغیوب می رویم
ممكن است بعد از این هم یكدیگر را نبینیم

نویسندگان
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
لینک های مفید
پیوندهای روزانه
لینک های مفید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب