تبلیغات
موشک انداز

موشک انداز
قالب وبلاگ

    بازماندگان فتنه سبز ، در گوشه و کنار کشور ، بخصوص در فضای مجازی ، چون روح مردگانی که از درگاه خداوند رانده شده باشند . این روزها ، همچون بختك روی پیكر شانزده آذر افتاده اند . غافل از آنکه شانزده آذر رشید تر از آن است که عده ای خش و خاشاک آن را تاویل به مصدر نمایند و « به عنوان دانشجو ، نقطه مقابل حرکت 16 آذر را علم کنند ، یعنی گرایش به امریکا ! تحت عناوین بسیار پوچ و سست و غیر منطقی و غیر مستدل. این پشت کردن به جنبش دانشجویی است ! این اصلا جنبش دانشجویی نیست ، این به کلی یک چیز دیگری است، عکس آن است...» ( مقام معظم رهبری )

    شانزده آذر اکنون پنجاه و هفت ساله شده است ، موهایش سپید گشته ، اما نه در آسیاب که در جاده های پر سنگلاخ مبارزه با استبداد ، آنزمان که کودکی بیش نبود ، جان بر کف نهاد و خود را کوبید بر هیکل نحس نماینده شیطان و اگر توفیقی نیافت « ریچارد نیکسون » را بمیراند ، خود مرد و « با مرگ خود شاهدی شد بر ستمی كه به مردم روا داشته می شد » شانزده آذر ، یعنی « مصطفی بزرگ نیا » و خواب های آشفته ی شاهنشاه آریامهر ! ، شانزده آذر یعنی « شریعت رضوی » و بر هم خوردن آرایش لشگر 2 زرهی تیمسار « تیمور بختیار » ، شانزده آذر یعنی « احمد قندچی » و پریشان حالی « آیزنهاور » در کاخ سفید ، شانزده آذر « سه قطره خون » بود که جاری شد در زمان و در امتدادش ، آنگاه که شانزده آذری ها جوانانی برومند شدند . از دیوار سفارت شیطان بالا رفته و بچه های شیطان را 444 به ارسارت خویش در آوردند .
شانزده آذر ، یعنی هم غزه و هم لبنان ، یعنی سر نهادن بر شانه های « نصرالله » یعنی عاری ساختن خاور میانه از هر نوع شیطان . شانزده آذر یعنی همسایه دیوار به دیوار عاشورا ، آذری ها ، کف نمی زنند در عاشورا ، سوت نمی کشند در تاسوعا و گاه اگر فریاد بر می آرند مجنون وار ، تنها و تنها از سر درد است که راهی به رهایی یابند . از امام خمینی سخن می گویند ، شعار آزادی سر می دهند ، تنور عدالت را گرم نگه می دارند ، اسلام و حکومت اسلامی می خواهند و سر انجام به نهج البلاغه علی می رسند و به سید علی خامنه ای .
شانزده آذر ، هیچ نسبتی با « سروش » ندارد ، با « گوگوش » هم . شیخ اصلاحات و یا موسوی ، کوچکتر از آن است که بر شانزده آذر گرما ببخشد ، شانزده آذری ها نفرت دارند از خاتمی و گفتگوی تمدن هایش ، این تز ، خواندن آیات آمریکایی بود در گوش 16 آذری ها .
برای شانزده آذری ها « خدای تبارک و تعالی ، وعده پیروزی داده است " ان تنصروا الله ینصرکم " قدم هاشون را ثابت نگه می دارند و با مشت های گره کرده که مشت های الهی یست ، از هیچ ابر قدرتی نمی ترسند و از هیچ تبلیغاتی ، داخلی و خارجی خوفی ندارند ، آنان راه خود را می روند و آن راه خداست .
( امام خمینی )


[ دوشنبه 15 آذر 1389 ] [ 06:58 ق.ظ ] [ بهمن عزیزی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگهر یك از ما از غیب الغیوب حركت كردیم
از اصلاب عبور كردیم
بدون اختیار و خواست خودمان
در اینجا به هم برخوردیم
از اینجا هم به غیب الغیوب می رویم
ممكن است بعد از این هم یكدیگر را نبینیم

نویسندگان
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
لینک های مفید
پیوندهای روزانه
لینک های مفید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب