تبلیغات
موشک انداز

موشک انداز
قالب وبلاگ

   سی و دو سال است که با تمامی وجودمان از انقلاب اسلامی ایران دفاع می کنیم ، انقلابی که روح الله آن را بنیان گذاشت و جانشین فرزانه اش سید علی آن را پی گرفت و از زیباترین راه های ممکن ، ما را به سلامت بر ساحل مقصود رساند . هشت سال تمام از زمین و آسمان گلوله باران شدیم و با خون بیش از سیصد هزار نفر از زیباترین فرزاندان روح الله ، لاله ها رویاندیم در وطن ، تا اسلام ناب محمدی از تخم در آید ، پر در آرد و پرواز کند و اوج گیرد تا آسمان بیکرانه خدا  و این چنین هم شد . اکنون نام خمینی ، در اقصی نقاط عالم عجین گشته است با عاشورای حسین ، سید علی خواننده گان نهج البلاغه را به وجد می آورد ، نصرالله خاری شده است بر چشمان شیطان و احمدی نژاد ، این سرباز راستین ولی خدا ، چگونه زیستن را ، چگونه توانستن را آموزش می دهد بر امت ها و بیدار می کند شیر های خفته اسلام را در لبنان ، در ترکیه ، در عربستان ، در ... و حتی در نیویورک یعنی قلب آمریکا.
«
أَنَّ الْأَرْضَ یَرِثُها عِبادِیَ الصَّالِحُونَ » بندگان صالح خدا وارثان زمین خواهند شد . مگر نه این است که قریب چهار صد سال است ، لیبرالیسم بر طبل های آزادی می کوبد و یا صد سالی می شد که مارکسیسم نغمه های مساوات را بر گوش ملت های جهان می خواند و اما حاصل چه بود . اولی کارنامه اش را مملو ساخت از دروغ و نیرنگ و دومی تا توانست دیوار کشید ما بین ملت های در بند و آنگاه که دروغشان عیان گشت و نیرنگشان آشکار و پرده ها که بر افتاد و دیوارها که فرو ریخت ، ملت ها آواره شدند و شب ها و روز های بسیاری سپری شد تا همگان دریافتند که ، تنها و تنها به ریسمان خدا باید چنگ انداخت .
و اما ، اکنون نوبت « ماه » است و ما ، تا در قم این پایتخت معنوی و مذهبی ایران ، با نمایش اقتدار ولی شناسان ، خواب راحت را بربائیم از چشمان احزاب ورشکسته وطنی ، از کارگزاران ، از مشارکت ، از جرس ، از کلمه ، از بالاترین و حتی پا را فراتر می نهیم و به حزب دمکرات و جمهوری خواه آمریکا و دیگر احزاب اروپایی که در حال حاضر خشاب اساسنامه و مرامنامه شان تهی گشته است از مرام و بنام دمکراسی ملت های خود را نوازش می کنند با باتوم ، اعلان جنگ می کنیم و اعلام می داریم اکنون فصل رویش اسلام ناب محمدی خمینی است و خامنه ای و ما آمده ایم و آماده ایم ، با قمر و غلامان قمر ، هر آنچه را که طی سالیان دور از عدالت ، کنگر خورده اند و لنگر انداخته اند ، محو سازیم ، اما نه با موشک ، نه با تانک که با قرآن و نهج البلاغه ، که با عاشورا و روز قدس ، با 9 دی ، با 22 بهمن ، با مساجد ، با ولایت فقیه و با قمری که اکنون در پایتخت مذهبی ایران ، چون نگینی می درخشد .
حضرت « ماه » هزار ، هزار ستاره دارد ، گوش به فرمان خود . چه کسی بود ، صدا زد «
حزب الله » ؟ ...


[ جمعه 30 مهر 1389 ] [ 07:04 ق.ظ ] [ بهمن عزیزی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگهر یك از ما از غیب الغیوب حركت كردیم
از اصلاب عبور كردیم
بدون اختیار و خواست خودمان
در اینجا به هم برخوردیم
از اینجا هم به غیب الغیوب می رویم
ممكن است بعد از این هم یكدیگر را نبینیم

نویسندگان
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
لینک های مفید
پیوندهای روزانه
لینک های مفید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب