تبلیغات
موشک انداز

موشک انداز
قالب وبلاگ

   اوباما رئیس جمهور آمریكا در چهارچوب اجرای تحریم هایی كه كنگره این کشور چند ماه پیش علیه جمهوری اسلامی ایران تصویب كرد ، با صدور فرمانی اسامی 8 مقام نظامی، انتظامی و دولتی كشورمان را به فهرست تحریمهای ایالات متحده اضافه كرده است.این 8 نفر و یا بهتر است گفته شود این هشت مبارز رانده شده از درگاه شیطان ، به دست داشتن در "نقض جدی حقوق بشر !!! و آزار مردم ایران !!!" در جریان وقایع پس از انتخابات ۱۳۸۸ متهم شده اند .
 
ضمن سلام و درود بر این بزرگان ، جا دارد ، آن جمله زیبای شهید بهشتی را تکرار نمایم ، آنجا که گفته بود: « ای آمریکا ! ( ای اوباما ) ، از دست ما ( هشت نفر ) عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر . »
و اما این هشت نفر آزار دهنده جنبش سبز آمریکایی :

   سرتیپ پاسدار احمدرضا رادان (زادهٔ ۱۳۴۲ در اصفهان) ، از فرماندهان ارشد نیروی انتظامی و جانشین فرمانده نیروی انتظامی ایران از سال ۱۳۸۷ است. وی عضویت سپاه پاسداران در زمان جنگ ایران و عراق و فرماندهی نیروی انتظامی تهران را در سوابق خود دارد.
او پیش از این، فرماندهی انتظامی استان‌های سیستان و بلوچستان و خراسان و تهران را در کارنامه کاری خود داشته است و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت بحران دانشگاه امام صادق است.
رادان پس از انتخاب سردار اسکندر مومنی فرمانده وقت خراسان در سال ۱۳۸۲ به فرماندهی انتظامی خراسان منصوب شد.
اسماعیل احمدی‌مقدم فرمانده نیروی انتظامی رادان را پس از بازنشستگی مرتضی طلایی به عنوان رئیس پلیس تهران انتخاب کرد.
وی از فرماندهان و مجریان طرح ارتقای امنیت اجتماعی بود. مصاحبه وی با برنامه کوله پشتی صداوسیما و انتقادات فرزاد حسنی مجری برنامه از برخورد تند تعدادی از پرسنل نیروی انتظامی بازتاب‌های فراوانی داشت.

   غلامحسین محسنی اژه‌ای : وی در سال ۱۳۳۵ در اژیه (از توابع اصفهان) زاده شد. وی پس از پایان سطح عالی چند سال در درس خارج در حوزهٔ علمیه قم شرکت کرد.وی علاوه بر تحصیلات حوزوی دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل خصوصی است. وی تحصیلات دانشگاهی خود را در خارج از ایران گذراند و مدت چند سال نیز ریاست انجمن اسلامی دانشجویان اروپا و امریکا را نیز بر عهده داشت.
او در سال ۱۳۷۷ قاضی دادگاه محاکمه غلامحسین کرباسچی بود. مباحثات میان او و کرباسچی در جلسات علنی دادگاه که از صداوسیما پخش می‌گردید، بازخورد زیادی داشت.
مسئول گزینش وزارت اطلاعات در سال‌های ۱۳۶۳ و ۱۳۶۴
نمایندهٔ قوهٔ قضاییه در وزارت اطلاعات از نیمهٔ دوم سال ۱۳۶۴ تا
۱۳۶۷
دادستان ویژه روحانیت تهران از سال ۱۳۷۴ لغایت ۱۳۷۶
دادستان کل ویژه روحانیت از سال ۱۳۷۷ تا ۱۳۸۴
مسئول مجتمع قضایی ویژه رسیدگی به جرائم کارکنان دولت از سال ۱۳۷۷ تا ۱۳۸۱
وزیر اطلاعات از ۲۳ مرداد ۱۳۸۴ تا ۳ مرداد ۱۳۸۸
وی در تاریخ ۲ شهریور ۱۳۸۸ ازطرف صادق لاریجانی به عنوان دادستان کل کشور منصوب شد

   محمدعلی جعفری : در سال 1356، در رشته معماری در دانشگاه پذیرفته شد و فعالیت‌های سیاسی خود را نیز در همان دوران شروع کرد.
در جریان مبارزات مردم انقلابی تهران، همدوش مردم و دانشجویان در تظاهرات شرکت کرد و در آستانه پیروزی انقلاب نیز دستگیر و به زندان افتاد.
پس از ماجرای انقلاب فرهنگی و بسته‌شدن دانشگاه‌ها، در جهاد علمی دانشگاه به فعالیت ادامه داد و پس از شروع جنگ به عنوان یک بسیجی عازم جبهه‌ها شد و در سال 1360 به عضویت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درآمد.
فرمانده جدید سپاه پاسداران به دلیل ضرورت جبهه‌ها تا پایان جنگ به صورت پیوسته و به عنوان فرمانده قرارگاه‌های عملیات غرب و جنوب مشغول خدمت شد که از جمله مسئولیت های وی، معاونت عملیات سپاه سوسنگرد و فرماندهی‌ تیپ عاشورا، قرارگاه قدس و قرارگاه نجف است.
جعفری پس از پایان جنگ برای ادامه تحصیل به دانشگاه مراجعه کرد و در سال 1371 موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد در رشته معماری شد.
جعفری همزمان با تحصیل نیز به عنوان، مسئول عملیات ستاد مشترک و جانشین نیروی زمینی سپاه مشغول فعالیت بود و از سال 1371 مسئولیت فرماندهی نیروی زمینی سپاه را به مدت 13 سال بر عهده گرفت، که در 5 سال آخر آن، مسئولیت فرماندهی قرارگاه ثارالله تهران نیز بر عهده وی بود.
از سال 1384 از سوی فرماندهی معظم‌ کل قوا به وی محول شده بود،  راه‌  ‌اندازی مرکز راهبردی سپاه بوده است. آخرین مسئولیت وی فرمانده کل سپاه پاسداران
انقلاب اسلامی ایران است .

   حیدر مصلحی : دارای مدرک کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی از مؤسسه آموزشی امام خمینی قم است. وی همچنین تحصیلات حوزوی را تا سطح خارج فقه و اصول در حوزه‌های علمیه قم و تهران گذرانده‌است. او از طرف محمود احمدی‌نژاد، به‌عنوان دهمین وزیر اطلاعات ایران به مجلس معرفی و در روز 12 شهریور همان سال با کسب اکثریت آرا به وزارت انتخاب شد.
مسئول عقیدتی، سیاسی کمیته انقلاب اسلامی در تهران
مسئول سیاسی - بخش خارجی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم
مسئول سیاسی نمایندگی امام خمینی در قرارگاه کربلای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور
نمایندگی امام خمینی در قرارگاه کربلا سپاه، مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور
نمایندگی امام خمینی در قرارگاه خاتم سپاه در مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور
نماینده ولی فقیه در نیروی زمینی سپاه در تهران
نماینده ولی فقیه در نیروی مقاومت بسیج در تهران
نماینده ولی فقیه در نیروی هوایی سپاه در تهران
عضو شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق اهل سنت
رئیس شورای برنامه ریزی مدارس علمیه اهل سنت
عضویت در گروه ۶+۵اصولگرایان
عضو هیئت مرکزی نظارت شورای نگهبان در استان و شهرتهران

نماینده ولی فقیه و سرپرست سازمان اوقاف و امور خیریه

   حسین طائب (زاده ۱۳۴۲ در تهران) معاون اطلاعات سپاه پاسداران و فرمانده سابق نیروی مقاومت بسیج ایران بود.[۱]
طائب پس از پایان تحصیلات ابتدایی و متوسطه در مدارس محله ۱۷ شهریور تهران، به جرگه طلبگی پیوست و دروس حوزوی را در حوزه‌های علمیه تهران، قم و مشهد تا سطح خارج سپری کرد. وی در دروس خارج فقه و اصول آیت الله جواد تبریزی، آیت الله فاضل لنکرانی و آیت الله  خامنه‌ای حاضر شده‌است. او داماد حجت الاسلام حسینی (مجری برنامه اخلاق در خانواده) است. و باجناق سید حسین شاهمرادی (رئیس سابق ستاد بقاع متبرکه و بناهای مذهبی و مشاور رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری) است.
او در سال ۱۳۶۱ به عضویت سپاه پاسداران درآمد و در سپاه منطقه ۱۰ تهران و سپاه استان‌های قم و خراسان رضوی فعالیت کرد. وی مدتی معاون هماهنگ‌کننده بیت رهبری و بیش از سه سال معاون فرهنگی ستاد مشترک سپاه و نیز فرمانده دانشکده فرهنگی دانشگاه امام حسین بوده و پیش از آنکه در تیرماه ۸۷ به فرماندهی بسیج برسد، جانشینی فرمانده این سازمان را برعهده داشت.
طائب همچنین سابقه فرماندهی حفاظت اطلاعات سپاه و معاونت ضد جاسوسی وزارت اطلاعات در دوران علی فلاحیان را به عهده داشته است ، وی از کاندیداهای تصدی وزارت اطلاعات در دولت دهم بود.

 

   صادق محصولی (۱۳۳۸ در ارومیه) وزیر کشور دولت نهم و وزیر رفاه در دولت دهم جمهوری اسلامی است. او لیسانس مهندسی عمران و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی دارد. محصولی فعالیت خود را در جهاد سازندگی آغاز کرد او در مدت فعالیت خود، فرماندار ارومیه، معاون استاندار آذربایجان غربی، فرمانده سپاه منطقه ۵ «آذربایجان شرقی و غربی»، مسئول بازرسی سپاه پاسداران، دبیر تشکیلاتی به نام شورای مشورتی در مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز بوده‌است. او در سال ۱۳۸۴ برای پست وزارت نفت به مجلس هفتم معرفی شد ولی درنهایت با مخالفت نمایندگان وقت مجلس قبل از رأی گیری برای رأی اعتماد، انصراف داد. در آبان ۱۳۸۷ او برای تصدی پست وزارت کشور به مجلس معرفی شد. در ۲۸ آبان ۱۳۸۷ از مجموع ۲۷۳ نماینده حاضر در جلسه، ۱۳۸ نفر به انتصاب او رای موافق و ۱۱۲ نفر رای مخالف و ۲۰ نفر دیگر رای ممتنع دادند. او همچنین باجناق سابق علی اکبر ولایتی بوده‌است.
محصولی با اینکه پس از انتخابات بحث برانگیز دهم در سمت خود بعنوان وزیر کشور ابقا نشد اما سرانجام در روز ۲۵ آبان ۱۳۸۸ با رای نمایندگان مجلس شورای اسلامی (۱۴۹ رای موافق از مجموع ۲۶۵ رای ماخوذه) به عنوان وزیر رفاه و تامین اجتماعی انتخاب شد.

   مصطفی محمد نجار : وی در سال ۱۳۳۵ در تهران زاده شد .
مدرک مهندسی مکانیک (رشتهٔ طراحی جامدات) خود را از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی و مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت اجرایی (گرایش مدیریت استراتژیک) از سازمان مدیریت صنعتی اخذ نمود.
وی از آغاز تأسیس سپاه پاسداران در سال ۱۳۵۷ به عضویت آن درآمد.
در سالهای ۵۷ و ۵۸ در کردستان ایران نقش بسیار فعالی داشت.
از دهه ۷۰ رئیس گروه صنایع تسلیحاتی ساصد در وزارت دفاع بوده است.
در تاریخ ۲۳ مرداد ۱۳۸۴ از سوی رئیس جمهور وقت ایران محمود احمدی نژادبرای تصدی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به مجلس معرفی شد.

    سعید مرتضوی : (زادهٔ ۱۳۴۶ در شهرستان تفت، یزد)، معروف به قاضی مرتضوی، معاون دادستان کل کشور و رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز است.
وی پیش‌تر قاضی دادگاه‌های یزد، دادگاه امنیتی تهران (ویژهٔ صدور احکام وزارت اطلاعات)، دادگاه مطبوعات، بانی راه‌اندازی مجدد دادستانی در قوه قضائیه و دادستان تهران از سال ۱۳۸۱ تا هفتم شهریور ۱۳۸۸ بوده‌است که پس از مرگ 3 تن در بازداشتگاه کهریزک و تغییر ریاست قوه قضائیه از سمت خود بر کنار شد .


[ شنبه 10 مهر 1389 ] [ 02:33 ب.ظ ] [ بهمن عزیزی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگهر یك از ما از غیب الغیوب حركت كردیم
از اصلاب عبور كردیم
بدون اختیار و خواست خودمان
در اینجا به هم برخوردیم
از اینجا هم به غیب الغیوب می رویم
ممكن است بعد از این هم یكدیگر را نبینیم

نویسندگان
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
لینک های مفید
پیوندهای روزانه
لینک های مفید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب