تبلیغات
موشک انداز

موشک انداز
قالب وبلاگ

   آقای محمد رضا با هنر گفته است : « مجلس شورای اسلامی می تواند بحث عدم کفایت رئیس جمهور را طرح کند. » +
البته ما قبلا طرح چنین مباحثی را از جانب سران فتنه و یا از سوی نامحرمان و نااهلان انقلاب شاهد بوده ایم و مکرر دیده ایم که آنان سعی داشتند مجلس را ترغیب نمایند تا عدم کفایت رئیس جمهور را در دستور کار خویش قرار دهد. اما اینکه این بحث از طرف یک اصولگرای شاخص و استخوان خورد کرده ای همچون با هنر طرح و پیگیری شود ، جای تامل دارد .
با هنر از آن قسم سیاست مدارانی نیست که نان را به نرخ روز خورد ، ما این را بارها و بارها شاهد بوده ایم . درست آن زمانی که همه و همه زیر بیرق هاشمی سینه می زدند و پوشیدن جامه ریاست را ، بر تن آهنگرزاده ای ، از محالات می پنداشتند . این محمد رضای با هنر بود که خود را به هزاران هنر آراست و یکه و تنها به جنگ اشراف و ناجیان اسلام آمریکایی رفت و پرچم دفاع از احمدی نژاد را ، در آن شرایط سخت و دشوار بر دوش گرفت .
حافظه فعالان سیاسی به یاد دارند و هرگز فراموش نخواهند کرد آن جملات هنرمندانه ، با هنر را آنجا که گفته بود : «
زمانی که این پیشنهاد ( شهردار شدن احمدی نژاد ) مطرح شد ، وزیر اطلاعات اظهار داشت ، خوب نیست احمدی نژاد شهردار تهران شود ، مشکل پیش می آید . من ( با هنر ) پیش ایشان رفتم و در این مورد بحث کردم ، خطاب به آقای یونسی گفتم چطور سیستم شما اجازه می دهد که شخصی مانند ملک مدنی که فوق دیپلم نساجی دارد بیاید و شهردار تهران شود و تیم اطلاعاتی شما به احمدی نژاد گیر می دهد . به جناب یونسی همان موقع گفتم احمدی نژاد رییس جمهور ماست و شهرداری برای او دستگرمی است ، اگر می خواهید فکری برای رییس جمهور شدن وی کنید . البته آن زمان فکر رییس جمهور شدن احمدی نژاد مطرح نبود و صحبت و برنامه ما این نبود ولی من اولین کسی بودم که بحث ریاست جمهوری احمدی نژاد را خطاب به جناب آقای یونسی مطرح کردم . » ( اعتماد – 6 تیر 84 )
حال چگونه است که امروز آقای با هنر ، برای کوبیدن ممتازترین چهره انقلاب که چشم جهانیان بعد از مقام معظم رهبری به اوست ، با دشمنان انقلاب هم آواز گشته است . من کاری ندارم که آقای رئیس جمهور در گفتگوی با ایران چها گفته است ، هر چه هم که گفته باشد . آقای با هنر این حق مسلم را دارد که سخنان آقای رئیس جمهور را نقد و یا با هر سایت و رسانه ای که دوست دارد به گفتگو نشیند و هزاران بار و بلکه هم بیشتر ، اثبات نماید که بر خلاف دیدگاهای آقای رئیس جمهور "
مجلس در راس امور است " اما این حق را ندارد که عدم کفایت رئیس جمهور را طرح و بدتر از همه ، آن را رسانه ای ساخته و آشکارا سمت گیری های مشابهی را با دشمنان انقلاب به نمایش گذارد .
--------------------------------------------------------------------
تابناک گفتگوی با هنر را " در راس امور قرار داده است ! " + و +       


[ سه شنبه 30 شهریور 1389 ] [ 07:12 ق.ظ ] [ بهمن عزیزی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگهر یك از ما از غیب الغیوب حركت كردیم
از اصلاب عبور كردیم
بدون اختیار و خواست خودمان
در اینجا به هم برخوردیم
از اینجا هم به غیب الغیوب می رویم
ممكن است بعد از این هم یكدیگر را نبینیم

نویسندگان
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
لینک های مفید
پیوندهای روزانه
لینک های مفید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب