تبلیغات
موشک انداز

موشک انداز
قالب وبلاگ

   انگار همین دیروز بود که سرزمین ما ایران « گاو شیر ده شده بود » ( حضرت امام ) آمریکای تری جونز ما را می دوشید ، انگلیس می دوشید و حتی اسرائیل . دیروز ما سیم خاردار از آمریکا و اروپا وارد می کردیم ( حسین شریعتمداری) و اما امروز به 54 کشور جهان سخت افزار نظامی صادر می کنیم ، امروز مردم ما بمب شده است ، بمب هسته ای ، آنان طی سی و دو سال گذشته در مکتب امام خمینی همچون سرو قد برافراشته اند و چشمان خود را در اندیشه های او شسته و با چشمانی باز و روشن به خوبی می دانند که کجا ؟ چگونه ؟ و چرا باید خواب راحت را از چشمان سر زمین تیری جونز ربود .
 ملت ما دل به ولایت خدا سپرده است و می رود تا
 معادلات نا عادلانه ی عالم را بر هم زند . آنان می دانند که اوبامای مار بر دوش  ، هرگز عاقل نخواهد شد . حتی اگر شهرزاد قصه گویش ، میر حسین باشد ، کروبی باشد و یا خاتمی .
وظیفه
اصلی ما جان
 ستاندن از شیطان بزرگ آمریکاست . ما انتقام صدها هزار شهید به خون خفته هشت سال دفاع مقدس را ، ما انتقام دویست مسافر آسمان نیلگون خلیج همیشه فارس را ، ما انتقام چهار صد زائر خانه خدا را و ...  از آمریکای جنایتکار خواهیم گرفت و به جهانیان نشان خواهیم داد که « قرآن » این معجزه خدا چه ها که نمی کند .
دین ما اسلام و حزب ما ، « حزب الله » است . ما به لحاظ تاریخی از دیگر ادیان آسمانی فاصله ها داریم . گاه دیده اند مردمان که خداوند « پیامبران » خود را در طول تاریخ به مددی مستقیم یاری رسانده است ، نوح ( ع ) را به ساختن کشتی وا داشته و زمین را در آب و گل فرو برده . بندگان گل آلود را وا نهاده و بندگان زلال و پاک را به طرحی نو در انداخته و گاه دریا را شکافته و فرعونیان آلوده به کفر را بلعیده و موسی ( ع ) و یاران سبک بالش را تا به ابدیت به پرواز در آورده . نفس پر از مهر و محبت آسمانی عیسی ( ع ) را بر جان خفته مردگان دمیده و عقل را در زیر خروارها عشق مدفون ساخته ... و در نهایت خداوند با خاتم خود و با معجزه ای به نام " قرآن " جهان لبریز از ظلمت را ، روشنایی بخشیده است.

ما مسلمانیم ، معجزه ما « قرآن » است . ما اول نصیحت گوی نفس خویشیم . به آب دیده و خون جگر طهارت می کنیم و نماز و نیازمان از سر درد است ، غسل در اشک می زنیم و بر آن پاک نظر می افکنیم ، طائریم که روحمان اسیر تن و دنیا نیست . مرید و طاعت بیگانگان را هرگز بر نمی تابیم و بازگشت سرمایه سالاران سرزمین "تری جونز" را ، « خوابی غیر قابل تعبیر می دانیم »
ولی زمانه ما راز نهایت دیدن را بر رندان آشنا آموخته و در کوچه های شهرش با بازماندگان شهیدان خدا ، میثاق عدالت بسته . او از لابه لای حصارهای زندان جهان ، آزادی را بر شاهدینش آموخته و به کاملترین دین خدا ایمان آورده و سفر از خلق را آغاز و به خالق رسیده و از خالق الهام گرفته و به خلق الهام بخشیده است.
ما مسلمانیم و قرآن مهمان ابدی طاقچه ی خانه های ماست ، ما با قرآن بزرگ شده ایم ، قد کشیده ایم ، ما به آیات این کتاب خون داده ایم و سامان گرفته ایم ، آیات این کتاب روشن می دارد ، فانوس های خاموش جهان را ، راه می برد ستم دیده گان عالم را ، این آیه ها رزق روح ساکنان نوار غزه است ، این آیه ها می سازد موشک و می لرزاند حیفا را . آهای تری جونز ، این « آیات همه چیز دارد ، شمشیر دارد ، جنگ دارد ، صلح دارد ... اگر کسی بگوید با فاسد جنگ نکنید و فتنه را با جنگ رفع نکنید . مخالف قرآن است .» ( امام خمینی ( ره ) ، 20/9/1363)
آهای تری جونز ، اگر خمینی زنده بود ، اگر « پیشنهاد های بی شرمانه » تو را می دید و یا می شنید ، به یقین گردنت را خورد می کرد .
آهای جونز ، امروز فرزندان امام ، در سراسر عالم ، جان خویش بر کف نهاده اند و به یقین قرآن سوزان هم در آب حیات غسل تعمید نشده اند ، می توان در هر کجای جهان ، براحتی سگ هایی همچون تو را مسافر جهنم ساخت و در دنیایی بدور از هر گونه فتنه ، آرامش و آزادی را برای ملت ها به ارمغان آورد.
دشنه بردار که بر فرق کسان باید کوفت
و قفس بر سر صاحب قفسان باید کوفت
هرزه هر بته که رویید به داسش بندیم
گرد خود هر که بچرخد به خراسش بندیم
سفر دشت غریبی است نفس تازه کنیم
آخرین جنگ صلیبی است نفس تازه کنیم
زخم وا مانده خصم است و نمکدان شما
ای جوانان عجم جان من و جان شماست . ( محمد کاظم کاظمی )
----------------------------------------------------------------------------------------------------
مرتبط : در ساعات پایانی شب پنج شنبه ، بنا به گزارش سایت یاهو ،انگار تری جونز عو عو های خود را پس گرفته است + این را هم ببینید ، دختری آمریکایی که سبیل های جونز را مسخره میکند + و هم چنین این را +


[ جمعه 19 شهریور 1389 ] [ 10:28 ق.ظ ] [ بهمن عزیزی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگهر یك از ما از غیب الغیوب حركت كردیم
از اصلاب عبور كردیم
بدون اختیار و خواست خودمان
در اینجا به هم برخوردیم
از اینجا هم به غیب الغیوب می رویم
ممكن است بعد از این هم یكدیگر را نبینیم

نویسندگان
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
لینک های مفید
پیوندهای روزانه
لینک های مفید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب