تبلیغات
موشک انداز

موشک انداز
قالب وبلاگ

هر درونی که خیال اندیش شد / چون دلیل آری خیالش بیش شد
   میر حسین موسوی آب و روغن قاطی کرده است انگار و این از بیانیه هایش پیداست . او تصور می کند مخاطبانش از کره مریخ آمده اند و هیچ شناختی از ایران و انقلاب ایران و شرایط حاکم بر جهان ندارند و لذا آدم وقتی بیانیه هایش را می خواند ، تصور می کند ، نظام جمهوری اسلامی ایران و خاصه دولت دکتر محمود احمدی نژاد ، بر سر هر کوی و برزن پرچم
USA را برافراشته و هر آن کس را که دم از امپریالیسم آمریکا و سرمایه داری و عدالت و مرفهان بی درد می زند ، دولت پوپولیست ! احمدی نژاد ، پوستش را می درد و پوستینش را آویزان می سازد . او می فرماید : « دولتمردان نه مشکلات جهان را حل کردند و نه بر حقوق تردید ناپذیر ملت خود تاکید نمودند ، که با گشاده‌ دستی از این حقوق عقب نشستند. آنها نشان دادند که حتی در تسلیَم شدن و کرنش کردن افراط‌ گرند . حتی اگر با تلاش دلسوزان از واگذاری دستاوردهای کشور در زمینه انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای جلوگیری شود از عواقب افراط و تفریط ‌های دولتمردان ایمن نشده‌ایم ، زیراَ رفتارهای آنان زمینه را برای اجماع بین المللی جهت اعمال تحریم‌ها و فشارهای بیشتر به ملت ما فراهم کرده است . » (بیانیه شماره ?? میرحسین موسوی)
خیلی خب ، حال درون خیال اندیش موسوی را با هم مرور می کنیم ، او اعتقاد دارد : دولت محمود احمدی نژاد " با گشاده‌ دستی" از این حقوق ( هسته ای ) عقب نشستند. آنها نشان دادند که حتی در تسلیم شدن و کرنش کردن افراط ‌گرند " و این در حالی ست که هنوز جوهر بیانیه میر حسین خشک نشده ، شورای حقه باز حکام شورای امنیت ، بیانیه ای را بر علیه دولت محمود احمدی نژاد صادر می کند که چرا با « گشاده دستی » حق مسلم ملت ایران را نادیده گرفته اید و یا چرا ، در « تسلیم شدن » و « کرنش کردن » راه افراط را در برابر ما ( غرب ) پیشه خود ساخته اید ؟ آیا همه این ها نشانگر آن نیست که ماشین افکار نخست وزیر با بصیرت ! دوران دفاع مقدس ما آب و روغن قاطی کرده است ؟
تازه ، رهبر با بصیرت جنبش سبز ما در ادامه افاضات عالمانه خود می فرماید : «
حتی اگر با تلاش دلسوزان از واگذاری دستاوردهای کشور در زمینه انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای جلوگیری شود از عواقب افراط و تفریط‌ های دولتمردان ایمن نشده‌ایم . » سوال : منظور میر حسین موسوی از دلسوزان نظام که تلاش می نمایند از واگذاری دستاوردهای کشور در زمینه انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای جلوگیری نمایند چه کسانی هستند ؟ آیا منظور ایشان ، علی اکبر هاشمی رفسنجانی است ؟ محمد خاتمی رئیس جمهور اسبق ایران چطور ؟ و یا شاید هم منظور ایشان فریدون ( حسن ) روحانیست !؟ یا سید حسین موسویان !؟ آیا دلسوزان نظام از منظر میر حسین موسوی این هاست ، اگر اینهاست و بیقین هم اینهاست ، خب ، همگان می دانند و حتی کودکان مستقر در کودکستان های ایران هم بخوبی آگاهند که این آقایان ، تحت لوای « تنش زدایی » و « فرو ریختن دیوار بی اعتمادی » درب مراکز تاسیسات انرژی هسته ای را در سراسر ایران گل گرفتند و حق مسلم مردم شجاع ایران را به حالت تعلیق در آوردند و قرار بود در ادامه هست و نیستمان را نیز همچون برادر قذافی ( لیبی ) در کشتی اندازند و روانهUSA   نمایند ! آیا این چنین نبود ؟
به نظر می رسد ، میر حسین موسوی بیانیه های خود را در زمان محمد خاتمی نوشته و همچون اصحاب کهف ، پس از چندین سال سکون و سکوت و خواب ، بیدار شده و نگاشته های خود را در بازار دولت انقلابی احمدی نژاد ، منتشر می نماید . فلذا اینجاست که باید گفت : « یا حسین » از دست این « میر حسین » !
------------------------------------------------------
از آرشیو پارسی بلاگ -  Dec  4 , 2009  10 : 46 AM


[ سه شنبه 16 شهریور 1389 ] [ 03:57 ق.ظ ] [ بهمن عزیزی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگهر یك از ما از غیب الغیوب حركت كردیم
از اصلاب عبور كردیم
بدون اختیار و خواست خودمان
در اینجا به هم برخوردیم
از اینجا هم به غیب الغیوب می رویم
ممكن است بعد از این هم یكدیگر را نبینیم

نویسندگان
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
لینک های مفید
پیوندهای روزانه
لینک های مفید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب