تبلیغات
موشک انداز

موشک انداز
قالب وبلاگ

   احمدی نژاد بارها گفته است من حزب ندارم و تکرار و تاکید که « حزب در ایران معنا ندارد ، در هیچ کجای دنیا » ( امام خمینی ) او به خوبی می داند که « این جبهه های مختلفی که هست ، هر ده تای آنها ، صد تای آنها با هم جمع شدند و یک اسمی روی خود گذاشتند ... » ( همان ) همه و همه ، آب در هاون می کوبند . چه ، او سوم تیر 84 را در کارنامه خود دارد . همان روزی که همه عالم و آدم ، از حزب دمکرات و جمهوری خواه آمریکا گرفته تا احزاب وطنی ، کارگزار و مشارکت و سازمان مجاهدین و ... بپا خواستند تا او را ، احمدی نژاد بدون حزب را تکذیب کنند ، تخریب کنند و اما نتوانستند . او می داند که باید « این اسم ها را کنار بگذارند و همه با هم بشوند ، یک اسم داشته باشند و اتفاق کلمه ... » او به عیان می بیند که « ابرقدرت ها از این گروه ها استفاده می کنند ، آنها را به جان هم می اندازند ، این کی است ؟ جبهه ملی ، آن کی است ؟ نهضت آزادی ، آن کی است ؟ جوانان چه ، آن کی است ، گروه کذا ، گروهای مختلف ، متعدد که پیش هر کس که بروی آن دیگری را تکذیب می کند . » ( همان)

   به نظر می رسد احمدی نژاد و طرفداران بی شمار او ، گریزی از این حزب بازی های کودکانه ندارند . آنان به ناچار باید به جنگ این گروه های ده نفره و صد نفره بروند تا انقلاب خود را به سر منزل مقصود برسانند . راه ببرند ، این انقلاب را ، انقلابی که « انفجار نور » بود و قرار بود و قرار هست که آنان نور بتابانند بر زوایای تاریک زمین ، روشن سازند چراغ مقاومت را در فلسطین و یا فانوس هدایت را در لبنان و یا هر کجا که لازم شد ، در عراق ، در افغانستان ، در پاکستان و ... عاشورا را شعله ور سازند ، تا سربازان دوست داشتنی ولی خدا در جنگ فقر و غنا باشند . آنان سی سال آزگار ، این چنین بودند . آنان « معادلات جهانی و معیارهای اجتماعی و سیاسی ای که تا به حال به واسطه آن تمام مسایل جهان سنجیده می شده است را شکسته اند . و خود چهارچوب جدیدی ساخته اند که در آن عدل را ملاک دفاع و ظلم را ملاک حمله می دانند ، از هر عادلی دفاع می کنند و بر هر ظالمی می تازند . » ( امام خمینی ، هفته نامه تایم ، 9/9/58 )
« آنان این واقعیت و حقیقت را در سیاست خارجی و بین الملل اسلامی خودشان بارها اعلام نموده اند که در صدد گسترش نفوذ اسلام در جهان و کم کردن سلطه جهانخوران بوده و هستند ، حال اگر نوکران آمریکا نام این سیاست را توسعه طلبی و تفکر تشکیل امپراتوری بزرگ می گذارند ، از آن باکی نیست و از آن استقبال می کنند . آنان در صددند ریشه های فاسد صهیونیزم ، سرمایه داری و کمونیزم را در جهان بخشکانند ، آنان تصمیم گرفته اند به لطف و عنایت خداوند بزرگ نظام هایی را که بر این سه پایه استوار گردیده اند نابود کنند و نظام اسلام رسول الله را در جهان استکبار ترویج نمایند و دیر یا زود ملت های در بند شاهد آن خواهند بود . آنان با تمام وجود از گسترش باج خواهی و مصونیت کارگزاران آمریکایی ، حتی اگر با مبارزه قهرآمیز هم شده باشد ، جلو گیری می کنند . »
( صحیفه نور ، ج 20 ، ص 232 )
و اما اکنون سربازان بی شمار روح خدا ، بازماندگان فریادگران نسل های خون و شهادت ، وارثان بیرق های پدران خود شده اند و با مجاهدت های بی وقفه خود ، قلل آزادگی و آزاد زیستن را فتح می کنند . آنان همه جا هستند ، همه جا حضور دارند . آنان گاه اعصاب آمریکا را در لبنان به هم میریزند و یا گاهی در فلسطین با موشک های دست ساز خود ، به جنگ اهریمنی بنام آمریکا و اسرائیل می روند . در پاکستان ، فریاد مرگ بر آمریکای سربازان رسول خدا ، گوش زمین را کر کرده است . در کربلا ، هر روز عاشوراست و در افغانستان ، خواب راحت از چشمان ناتو ربوده شده و ... و لیدر تمامی این رشادت های بی نظیر همانا ، اندیشه های امام راحل و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است ، ولایت فقیه هست و این را رئیس جمهور انقلابی ایران با تمامی وجود خود لمس کرده است . او حزب ندارد  و اما در عصر نتوانستن ها و نخواستن ها ، پرچم حزب الله را بر فراز قله های « ما می توانیم » به احتزاز در آورده است . او اکنون تنها رئیس جمهور مردم ایران نیست ، او رئیس جمهور تمام ملت های دردمند جهان است ، ملت هایی که بنا دارند ریشه های فاسد صهیونیزم ، سرمایه داری و کمونیزم را در جهان بخشکانند .
باری طنز ماجرا آنجاست که عده ای قلیل ، هم آنان که در سوم تیر 84 ، امت حزب الله میخ بر تابوت آنان کوبید . باز سر از گورهای خود بر آورده اند و با کفن های پوسیده ، به جنگ حزب الله و احمدی نژاد و نظام جمهوری اسلامی ایران برخاسته اند . حزب کارگزاران ، این گروهک « 16 نفره ، که غالبا عضو دولت آقای هاشمی بودند . بیانیه ای دادند ( سال 75 ) و از مردم برای شرکت در انتخابات دعوت کردند . حسب نظر رهبری که اگر وزیر بخواهد وکیل معرفی کند ، آنها وکیل الدوله هستند نه وکیل المله ، 10 نفر از آن 16 نفر که وزیر بودند . از شرکت در فعالیت سیاسی کنار رفتند و ما 6 نفر ماندیم . »
( شهروند امروز ، ش 65 ، ص 59 ، محمد هاشمی  ) و این گروهگ 6 نفره که روزگاری آواز های صندوق بین المللی پول و بانک جهانی آمریکا را در سرزمین خون و شهادت به ترنم در آورده بود . هم اکنون در ستاد های انتخاباتی موسوی و کروبی پخش و پلا شده اند تا مرگ خود را در 22 خرداد 88 نظاره گر باشند و اضافه کنید بر این ها ، گروهک 6 نفره حزب مشارکت را و فولکس نشینان سازمان مجاهدین پس از انقلاب را و حزب اعتماد ملی ! کروبی را ، ساسی مانکن را ، سروش را ، مهاجرانی را ، عبدی را ، ابراهیم نبوی را ، سازمان فدائیان خلق را ، آمریکا را ، انگلیس را ، اسرائیل را و ... « این طور نیست که آمریکا یک لشکری از آمریکا راه بیندازد و بیاد ایران بخواهد خرابکاری بکند . آمریکا با دست همین ها ( کارگزاران و مشارکت و مجاهدین ! ) می خواهد کار بکند . ( صحیفه نور ، ج 15 ، ص 100 ) اما :
احمدی نژاد حزب ندارد ، اما او می داند و می تواند ، امت حزب الله را پیرامون چراغ گرم ولایت داغ نگه دارد . شعله ور سازد . او در 22 خرداد 88 با شمشیر های آبدیده امت حزب الله و همیشه در صحنه ، هم چون سوم تیر 84 باز به جنگ خصم زبان دراز خواهد رفت . آقایون چادر هاتون کو  ، بنی صدر منتظر شماست !
-------------------------------------------------------------------------------------
لینک مرتبط :
احمدی‌نژاد دوباره رئیس‌جمهور شود باید چادر به سر از ایران فرار کنیم

---------------------------------------------
از آرشیو پارسی بلاگ -   May  27,  2009  6 : 05 AM


[ دوشنبه 15 شهریور 1389 ] [ 06:34 ق.ظ ] [ بهمن عزیزی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگهر یك از ما از غیب الغیوب حركت كردیم
از اصلاب عبور كردیم
بدون اختیار و خواست خودمان
در اینجا به هم برخوردیم
از اینجا هم به غیب الغیوب می رویم
ممكن است بعد از این هم یكدیگر را نبینیم

نویسندگان
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
لینک های مفید
پیوندهای روزانه
لینک های مفید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب