تبلیغات
موشک انداز

موشک انداز
قالب وبلاگ

   اخیرا پایگاه اطلاع رسانی دولت  ( + ) مطلبی را منتشر کرد که در آن رئیس جمهور گفته بود : « کسی حق ندارد به بهانه حمایت از من ، فرد دیگری را تخریب یا به آن توهین کند و یا افترا بزند و یا دروغ بگوید ؛ البته برخی ها در این گونه فعالیت ها حرفه ای هستند همین الان در این مراسم فردی به من گفت نمی خواهید به دروغ هایی که علیه شما می گویند جواب بدهید ؟ گفتم من وقت چنین كارهایی را ندارم. باید کار کنیم و به نظرم ورود به چنین عرصه ای به حال کشور مضر است . بنابر این هیچ کس حق ندارد بخصوص به بهانه طرفداری از بنده علیه دیگران حرفی بزند. »
دکتر احمدی نژاد در ادامه همان مطلب می افزاید : « من قبلا هم گفتم از همه کسانی که در این چهار سال علیه من حرف زدند و الان هم می گویند گذشت کردم و به هیچ وجه سخنان آنان را دنبال نکردم .»

   دروغ چرا ، پس از خواندن این جملات ، کمی آمپرم رفت بالا . نفهمیدم چه می گوید این رئیس جمهور محبوب من . "مرفهان بی درد بر صورت دولت نهم سیلی می زنند ، رئیس جمهور می گوید : گونه چپ دولت را نیز بیاورید تا سیلی دیگری بنوازند ، مدعیان اطلاح طلب ! کارگزاران عبای دولت را می برند و رئیس جمهور می گوید : قبایمان را نیز به مشارکتی ها بدهید . همه را می بخشد از چپ و راست و از انبوه هواداران خود نیز میخواهد به بهانه حمایت از او هیچ حرفی علیه دیگران نزنند ! این قبیل مهرورزی ها فقط از کسی بر می آید که از آسمان آمده باشد . آیا « مسیح » باز گشته است ؟! آمپرم همچنان بالاست ، مطلب را رها می کنم و می روم . شاید حکمتی باشد در کار .
ده ساعت بعد : یاد داستانی افتادم با این مضمون : روزی مردی در کنار رودی خروشان و خشمگین ، مردی را دید که غرق می شود در آب ، شیرجه ای زد و او را نجات داد ، اما هنوز از اولی فارغ نشده ، غریق دیگری کمک خواست ، و بعد سومی و چهارمی و پنجمی و ... تا اینکه مردی از راه رسید و به اون ناجی گفت : بنده خدا داری چکار میکنی ! این جوری که تو پیش می ری آخر سر خودت هم خسته می شی و میمیری ! . برو اون بالا ، یه نفر واستاده ، آدما را می گیره و میندازه تو آب ، اونو بگیر بنداز تو آب ، هم خودتو خلاص کن ، هم مردمو !
یادتان هست اوایل رئیس جمهور چقدر به همه چیز گیر می داد  ، به مواردی همچون قند و چای و سیگار و بانک پارسیان و بانک پاسارگاد و مترو و دانشگاه آزاد و نظر آباد و بیت المال و ...و اما اکنون رئیس جمهور می گوید :
« من وقت چنین كارهایی را ندارم. باید کار کنیم و به نظرم ورود به چنین عرصه ای به حال کشور مضر است .» راست هم می گوید ، دولت هشت ساله خاتمی عبرت بزرگی می تواند برای یک مومن و انقلابی و صد البته برای یک اصولگرا باشد . آنان تمامی وقت خود را در گفت و گو گذراندند و آخر سر هم معلوم نگشت ، چه می گویند و یا چه می خواهند ؟! باید کار کردن ،از یادها رفته بود انگار .
و یا به عنوان مثال ، آقای مهاجری ، مسیح مهاجری با واژه های آمریکایی و با اندکی تخفیف آمریکا پسند ، به جنگ احمدی نژاد و این ملت همیشه پیروز و قهرمان می رود . بر طبل « پایان مدارا » می کوبد و با شمشیری آبدیده ! به جنگ خصم دروغگو و ضد ولایت فقیهی ، بنام احمدی نژاد می رود . اما رئیس جمهور ، از ما می خواهد پاسخ ما به این قبیل جنگ های زرگری  ، خاموشی باشد . چرا ؟
یادمان نمی رود اوایل دولت نهم « ما همه عدالت خواه بودیم » لباس رزم بر تن کردیم ، تا به جنگ بنیادهای خود ساخته و یا همان فرزندان ناخلف جامعه مدنی برویم ، بانک الف را کوبیدیم به جایش بانک ب روئید . شیرجه رفتیم به سواستفاده های مالی قند و چای و سیگار و غیره ... پس از مدتی دیدیم خر همان خر است ، ما فقط پالان اش را عوض کرده ایم . البته ایده هایمان هم جالب بود ، « ستاندن بیت المال ، حتی اگر کابین زنان زر اندوزان باشد » (علی ع) و ما ، اما هرگز موفق نشدیم بیت المال را برگردانیم که هیچ ، دیدیم همچنان بیت المال غارت می شود . همین آقای مهاجری ولایت پذیر و فقیه شناس  و صد البته راستگو  ، تا این اواخر یعنی دقیقا تا مورخ 25/4/87 ماهیانه 14 میلیون ریال به روال دولت های پیشین به عنوان « كارشناس عالى و
مشاور نهاد رئیس جمهورى » از دولت انقلابی احمدی نژاد حق مشاوره دریافت می کرده است ( + ) در چنین بازار مکاره ای چکار باید می کردیم ؟ اصلاح طلبان علاقمند بودند ما همچنان به جنگ آسیاب بادی برویم ، هر چند آزار می کشیدند ، اما تحمل می کردند ، مدارا می کردند ، ولی از وقتی احمدی نژاد مسیر دولت را به سوی دیگری سوق داد ، داد لیدر های اصلاح طلبان به آسمان خدا رسید . احمدی نژاد رفت به سراغ جایی که بیت المال را به شکم زر اندوزان سرازیر می ساخت  ، او سازمان برنامه و بودجه را از بیخ و بن برانداخت ، سازمانی که : « امتیازاتی در این سازمان رد و بدل می‌شد و كاری هم در آن انجام نمی شد . »  ( + ) « سازمانی که در سال 1328 توسط دولت وقت آمریکایی تاسیس شد و تا 55 سال به کار خود ادامه داد . این سازمان مسئول برنامه ریزی برای کشور بود ولی صرف نظر از انسان های شریف و دلسوز که آن جا کار می کردند ، مبنای برنامه ریزی آن وارداتی بود و از دل آن 6 برنامه خانمان برانداز رژیم طاغوت برآمد که نمونه ای از آن ریشه کن کردن کشاوزی و آسیب جدی به فرهنگ کشور بود ...  آفرین بر روح رجایی و درک الهی اسلامی او که دستور داد که این سازمان را به طور کامل منحل کنند و یک سازمان جدیدی برپایه اندیشه دینی برپا کنند. » ( احمدی نژاد در اجتماع مردم قزوین )
آفرین بر رجایی زمانه باد که این سازمان را منحل کرد و اما در « افتاد با مشگل ها » دوران مدارا بسر رسید و بزرگان احساس تکلیف کردند و آنگاه رئیس جمهور رادیکال شد . به ریشه ها پرداخت و به یادمان آورد که باید به فکر اداره جهان باشیم . او به ما نشان داد که نظام بازار آزاد به عصای سلیمان تکیه کرده است آن هم به گزاف . او به ما گفت : بگذارید1+ 5 همچنان به بازی های کودکانه خود ادامه دهد . بگذارید اوباما تحریم های ابلهانه خود را بر علیه ایران اسلامی تشدید کند . بگذارید شیخ اصلاحات تیتر بزند : اعدام کودکان را متوقف کنید !! بگذارید مشارکتی ها ، کارگزاران ، مجاهدین بعد از انقلاب ، نهضتی ها و موسوی ها و همه و همه ، هر چه فریاد دارند بر سر احمدی نژاد بکشند . جواب ما خاموشی ست . ما وقت چنین كارهایی را نداریم . ما باید کار کنیم ، کار ما ، گشودن دروازه های ایران اسلامی به روی سرمایه داری جهانی نیست و یا حتی گفتگوی تمدن ها هم نیست ، کار ما برانداختن نظام پوسیده لیبرالیسم بسر گردگی آمریکاست . مگر نه این است که « تمام بدبختی همه ملت های جهان از شیطان بزرگ آمریکاست. » ( امام خمینی )
-----------------------------------------------------
از آرشیو پارسی بلاگ -   May  9 , 2009  11 : 10  AM


[ دوشنبه 15 شهریور 1389 ] [ 06:17 ق.ظ ] [ بهمن عزیزی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگهر یك از ما از غیب الغیوب حركت كردیم
از اصلاب عبور كردیم
بدون اختیار و خواست خودمان
در اینجا به هم برخوردیم
از اینجا هم به غیب الغیوب می رویم
ممكن است بعد از این هم یكدیگر را نبینیم

نویسندگان
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
لینک های مفید
پیوندهای روزانه
لینک های مفید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب