تبلیغات
موشک انداز

موشک انداز
قالب وبلاگ

   حضرت امام (ره) از مشی نهضت آزادی راضی نبودند و خط و مشی سیاسی ایشان از آنها جدا بود . در اوایل انقلاب اشخاصی خدمت امام (ره) رسیدند و بحث همین ادعاها و انگ ها را مطرح کردند که حضرت امام (ره) فرمودند اینها آدم های متدینی هستند. بعد ، آن افراد به امام (ره) گفتند این افراد با شما مشکل دارند که امام(ره) در پاسخ به آنها گفتند که مگر من اصول دین هستم ؟ هنوز این صدای بلند امام (ره) در گوش من هست. (میر حسین موسوی ، پارلمان نیوز )
انگار ، مهندس میر حسین موسوی طی بیست سال اخیر ، چنان تنگاتنک با تحریف گران و تعدیل گران انقلاب! بنشسته است که خاندان نبوت اش را « گام به گام » گم کرده است . او همچون آنان دارد آرام آرام ، تاریخ این ملت قهرمان را باز می گوید . اما به دروغ و این درسی است که او آن را در مکتب استوانه انقلاب ، آموخته است . 
اما حیرت آور است وقتی آدمی می بیند مهندس میر حسین موسوی ، پس از سی سال دست بر گوری می برد و از آن کفن های پوسیده نهضت آزادی را بیرون می کشد و با نقل قولی از امام ، مدال « تدین » را بر گردن ملی
_ مسقطی ها می آویزد و در نهایت با ریختن آب توبه بر سر مردگان تاریخ انقلاب ، به آنان رسمیت می بخشد . به همین سادگی !

بیقین ، فرزندان راستین امام هم آنان که « بسی رنج ها برده اند در این سال سی » هرگز به تشنگان قدرت و خفتگان بیست سال اخیر ، اجازه نخواهند داد آرزو های پست و کوچک خود را ، به اندیشه های والا و بزرگ حضرت امام پیوند زنند . موسوی آزاد است و می تواند هر آنچه را که دل تنگ اش می خواهد بگوید . اما مجاز نیست به اسناد بجا مانده از تاریخ ، دهن کجی نموده و پای توله سگ های آمریکایی را به سالن وزارت کار جمهوری اسلامی ایران بکشاند . موسوی آ
لزایمر گرفته است ، باشد ، این به خودش مربوط است اما فرزندان روح الله ، هرگز مجال آن را به آلزایمر گرفتگان انقلاب نمی دهند که تاریخ را آنگونه که دوست دارند ، تعبیر و تفسیر نمایند . شاید آن روز موسوی خواب بوده و نشنیده است این فریاد های بلند روح خدا را ، آنجا که فرموده است : « به حسب پرونده های قطور و نیز ملاقات های مکرر اعضای نهضت ، چه در منزل خودشان و چه در سفارت آمریکا و به حسب آنچه من مشاهده کردم از انحرافات آنها ، اگر خدای متعال عنایت نفرموده بود و مدتی در حکومت موقت باقی مانده بودند ، ملت های مظلوم به ویژه ملت عزیز ما ، اکنون در زیر چنگال آمریکا و مستشاران او دست و پا می زدند و اسلام عزیز چنان سیلی از این ستم کاران می خورد که قرن ها سر بلند نمی کرد و به حسب امور بسیار دیگر ، نهضت به اصطلاح آزادی ، صلاحیت برای هیچ امری از امور دولتی یا قانون گذاری یا قضایی ندارند و ضرر آنها به اعتبار اینکه متظاهر به اسلام هستند ... از ضرر گروهک های دیگر حتی منافقین ، این فرزاندان عزیز مهندس بازرگان ، بیشتر و بالا تر است . » ( نامه امام خمینی به محتشمی وزیر کشور ) حال این پرسش در گوش های ما زنگ می زند که آیا حضرت امام ، هم اینان را متدین نامیده است و یا نه ، شاید گوش های نازنین موسوی بوده است که فقط و فقط این چنین جملات لیبرال پسند را شنیده است . 
باری حضرت امام در ادامه همان نامه می افزاید : « در موضوع نهضت به اصطلاح آزادی ، مسائل فراوانی است که بررسی آن محتاج وقت زیادی است . آنچه باید اجمالا گفت آن است که پرونده این نهضت و همین طور عملکرد آن در دولت موقت اول انقلاب ، شهادت می دهد که نهضت به اصطلاح آزادی ، طرفدار جدی وابستگی کشور ایران به آمریکاست و در این راه از هیچ کوششی فروگذار نکرده است ... نتیجه آنکه نهضت به اصطلاح آزادی و افراد آن ، چون موجب گمراهی بسیاری از کسانی که بی اطلاع از مقاصد شوم آنها هستند ، می گردند ، باید با آنها بر خورد قاطعانه شود و نباید رسمیت داشته باشند . »
( همان )
   البته نهضتی ها ! پس از انتشار این نامه سخت بر آشفتند  و تلاش نمودند تا آن را جعلی و دروغین جلوه دهند و یا ساخته و پرداخته نزدیکان امام قلمداد نمایند . اما حاج احمد آقا  ، این فرزند راستین اندیشه های حضرت امام پاسخ آنان را با قاطعیت داد : « نامه ای را که نهضت آزادی برای فرار از تنبیه ملت شریف ایران به اینجانب نسبت داده است و فکر می کرده بعد از وفات امام ، من دست به چنین کاری زده ام ، در زمان حیات امام و با دستور ایشان برای آقایان خامنه ای ، هاشمی ، موسوی اردبیلی ، موسوی نخست وزیر ، ری شهری وزیر اطلاعات وقت فرستاده شد . فقط اجازه ندادند که در همان موقع منتشر کنیم . فرمودند این برای بعد از مرگ من است تا اگر آنها خواستند ایران را به سوی غرب بخصوص آمریکا سوق دهند منتشر کنید .
( مجموعه آثار یادگار امام ( ره ) ، جلد اول ص 632 )
منهدس موسوی در ادامه تحریفات آشکار خود به قول یادگار امام راحل آدم های بی دین را در قالب دین جا سازی می کند و می فرماید : « طبیعی است تا زمانی که این اختلاف در مشی سیاسی وجود داشته
باشد، ما با آنها کار سیاسی نمی کنیم ولی اگر منظور از طرح این پرسش این است که من به تمام افرادی که مومن و نماز خوان هستند، صدقه می دهند و تمام واجبات خود را انجام می دهند، انگ کفر بزنم، بنده به فکر آخرتم هستم و نمی توانم این کار را بکنم. از حضرت امام (ره) خلاف این انگها را دیدم . » ( پارلمان نیوز )
و یادگار امام ، این روزها را انگار می دیده است و در ادامه همان نامه تاریخی اش می نویسد : « اینها دل امام راحلمان را خون کرده اند و آدمهای بی دینی هستند که در قالب دین به اسلام و مسلمین ضربه می زنند . مقصودم از دین ، دین امام است نه دین مخالفان امام که یزید و معاویه هم دین داشتند اما دین مقابل دین امام حسین علیه السلام . » (
( مجموعه آثار یادگار امام ( ره ) ، جلد اول ص 632 )
جملات مرتبط :
* باز خدا پدر و مادر دیپلمات های غربی را بیامرزد که پس از بیان سخنان احمدی نژاد ، نشست ژنو را ترک كردند و نشان دادند که حداقل سر سوزنی هم که شده به شکوفایی هر چه بیشتر دمکراسی ! پایبندند .
اما ملی مذهبی ها . در نشست احزاب خانه کارگر ، قبل از آغاز سخنرانی میرحسین موسوی ،
سالن سخنرانی را ترک کردند. و این یعنی آنکه پیر مردان نهضت آزادی ، آنچنان کم حوصله و کم تحمل شده اند که حتی حدیث نگفته موسوی را هم تاب و توان و تحمل ندارند و با عصا و عصبانیت نشست را ترک می گویند .
* رادیو زمانه طی گفتگویی از دکتر سحابی می پرسد : به این ترتیب، تمایل شما در انتخابات، با توجه به این اختلاف سلیقه یا اختلاف سیاستی که در دو ستاد
( موسوی و کروبی ) می‏بینید، به چه سمتی است؟
و سحابی پاسخ می دهد : در هر صورت ، ما کار نداریم . هرکدام از آنان انتخاب می‏شوند ، بشوند . آقای احمدی‏نژاد نشود . اصل خواست ما این است که آقای احمدی‏نژاد انتخاب نشود . هرکدام از این دو بشوند ،فرق نمی‏کند.
* محسن آرمین سخنگوی سازمان نامشروع مجاهدین بعد از انقلاب ، به خبرنگار سیاسی سایت آفتاب گفته : ما با ملی مذهبی ها دغدغه مشترکی داریم .
* احمد توکلی هم گفته : از آنجا که چهره‌های تندرو و ساختارشکن دوران دوم خرداد در ستادهای موسوی حضوری فعال دارند و ایشان می‌تواند پلی برای بازگشت چهره‌های تندرو و منحرف به قدرت باشد ، با حفظ احترام ایشان ، آقای موسوی نمی‌تواند فرد مناسبی برای ریاست قوه مجریه در چهارسال آتی باشد .
-------------------------------------------------------------
از آرشیو پارسی بلاگ -   Apr 26 , 2009  11 : 09 PM


[ دوشنبه 15 شهریور 1389 ] [ 06:15 ق.ظ ] [ بهمن عزیزی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگهر یك از ما از غیب الغیوب حركت كردیم
از اصلاب عبور كردیم
بدون اختیار و خواست خودمان
در اینجا به هم برخوردیم
از اینجا هم به غیب الغیوب می رویم
ممكن است بعد از این هم یكدیگر را نبینیم

نویسندگان
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
لینک های مفید
پیوندهای روزانه
لینک های مفید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب