تبلیغات
موشک انداز

موشک انداز
قالب وبلاگ

  « یک نفر را مثل آقاى خامنه‌ای پیدا بکنید که متعهد به اسلام باشد و خدمتگزار و بناى قلبى اش بر این باشد که به این ملت خدمت کند ، پیدا نمى کنـید ، ایشان را من سا لهاى طولانى مى شناسم.» ( امام خمینى «قدس سره» )
بعد از سالهای متمادی ، به روایتی بعد از صد سال استبداد و استعمار ، ایران اسلامی استقلال و آزادی را تجربه کرد و با درایت ولی خدا ، در جهان ، صف آرایی کرد . تکثیر شد . افزایش یافت . تا جایی که امروز « ایران به جنگ دزدان دریایی می رود » « ملوانان انگلیسی را باز داشت می کند » « آرم سپاه را بر پیکر ناوجنگی آمریکا می کوبد » « امپراطور می شود » « موشک های s 300 نصب می کند » مغز های ملت مسلمان افغانستان را مسلح می سازد و دست های عراق را ، و اما لبنان ، همیشه در آماده باش است .

 واقعیت آن است که ولایت خدا دارد شکوفا می شود . هر روز هزاران سمینار و جلسه و ... در اقصی نقاط جهان بر پا می شود تا بدانند ، تا بفهمند که این ولایت فقیه ، اصلا چی هست ؟ این سید مردم ایران را به کجا می برد ؟ چرا انقلاب او ، با توجه به دشمنان زیادی که داشت و دارد ، تاکنون استحاله و یا سر نگون نشده است؟
او چگونه توانسته است امت خود را از سراب « تعدیل » رهایی بخشد و لنگر پوسیده اقتصاد جهانی را از ساحل اقتصاد ایران دور سازد ؟ او با چه تاکتیکی به جنگ انقلابات رنگین رفت ؟ او چگونه با وجود صد ها اژدهای هفت سر ، دولت نهم را به سر انجام رساند و همین دولت نهم با گفتمان عدالت و آرمان های امام راحل ، روح تازه ای بر جان انقلاب اسلامی ایران دمید و هر روز قعطنامه ای جدید بر « قعطنامه دان » آمریکا و 5 + 1 افزود و همین « زبان تند و فلفلی » دولت نهم ، دل آقا و رهروان او را شاد ساخت .
اما عده ای ساده لوح ، سر افرازی و عظمت حاکمیت ولایت خدا را بر نمی تابند و همچون دن کیشوت به جنگ آسیاب بادی می روند. آنان که تا دیروز در کنار ولایت خدا ، اثرات چرکین ساده لوحان را از چهره انقلاب می زدودند هم اکنون خود در کنار شیخ ساده  با شمشیری چوبین ، به جنگ ولایت خدا آمده اند و می خواهند « ولایت فقیه » را که سی سال آزگار شیطان بزرگ آمریکا نتوانست ذره ای گرد بر رخ اش بنشاند با دمکراسی نیم بند آمریکایی معاوضه کنند . آن دیگری پا را فرا تر می نهد و ادعا می کند می خواهد با شورای رهبری « ایران را نجات دهد ! » غافل از آنکه ایران دیر گاهی ست که نجات یافته است و اکنون به یک ناجی بزرگ تبدیل شده است .
یک ناجی که  حکومت عدل علی را در جهان پی میگیرد . مقبولیت اش را از مردم و مشروعیت اش را از خداوند گرفته است . « مثل او پیدا نمی کنید » او مثل دیگران نیست که بهشت را ، تنها برای « کارگزاران » بخواهد . دنیای او وسیع تر از این حرفاست .
-----------------------------------------------
از آرشیو پارسی بلاگ -  Dec 27 , 2008  8:06 PM


[ دوشنبه 15 شهریور 1389 ] [ 03:26 ق.ظ ] [ بهمن عزیزی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگهر یك از ما از غیب الغیوب حركت كردیم
از اصلاب عبور كردیم
بدون اختیار و خواست خودمان
در اینجا به هم برخوردیم
از اینجا هم به غیب الغیوب می رویم
ممكن است بعد از این هم یكدیگر را نبینیم

نویسندگان
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
لینک های مفید
پیوندهای روزانه
لینک های مفید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب