تبلیغات
موشک انداز

موشک انداز
قالب وبلاگ

   « جایگاه ریاست‌جمهوری برای آقای خاتمی كم است ، ایشان باید « رئیس‌جمهورساز » باشد . شرایط كشور به گونه‌ای است كه اگر احتمال نجاتی برای كشور وجود داشته باشد ، آمدن آقای خاتمی است . اگر نور رستگاری برجبین این كشور بخواهد بتابد ، احتمالا آقای خاتمی در شرایط موجود بتواند این كار را بكند. »  ( محمد رضا خاتمی – ویژه نامه روزنامه اعتماد )
در همین راستا ما طرز تهیه و ساخت و تولید یک رئیس جمهور ترجیحا خندان را به شما آموزش می دهیم . 

درس اول : یک رئیس جمهور در وهله اول باید بداند که عصر ، عصر رسانه هاست . لذا باید در تعین وزیر فرهنگ و ارشاد خود دقت کافی و وافی داشته باشد . باید به دنبال کسی بگردد که در ایام کودکی ، حتما « شیر خر » خورده باشد ، چرا که بر طبق تحقیقات دانشگاه هاروارد آمریکا ، کسانی که به جای شیر مادر ، شیر خر تناول فرموده اند ، لاجرم به وزارت رسیده اند . به عنوان مثال ، همه شما ها عطای مهاجرانی را به یاد دارید و می دانید که چه تاج گل هایی که بر گردن وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیاویخت . از جمله پیشنهاد مذاکرات مستقیم با آمریکا بود که تحت فشار متحجران ! و بد اندیشان ! و بد اخلاقان ! ابتر ماند .
درس دوم : یک رئیس جمهور باید دست به تخریب اش فوق العاده باشد . مخصوصا در تخریب دیوارهای بی اعتمادی تبحر خاصی داشته و با طرح گفتگوی تمدن ها به گونه ای عمل نماید که دیوارهای بی اعتمادی ما بین ایران و آمریکا را ویران ساخته و « دروازه های تمدن » را به سوی کشور خود ، به گونه ای باز نماید که قیمت نفت ، هر بشکه ای به 9 دلار برسد . نباید ، تاکید می کنم ، نباید مثل بعضی از پوپولیست ها ، اصولگرایی را پیشه خود سازید و  « هر چه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید » که حاصلی جز رسیدن فی نفت به بشکه ای 143 دلار نخواهد داشت .
درس سوم : یک رئیس جمهور باید بداند که « جامعه مدینه النبی » دیگر پاسخگوی نیازهای امروز بشریت نیست ، ولیكن یک رئیس جمهور باید به کمک وزیر شیر خر خورده خود تا می تواند به نشریات ضد دین ، ضد عاشورا ، ضد ائمه و حتی ضد خدا ، میدان داده و نیاز های بشر امروز را در دیدگاه های هابز ، لاک ، روسو و ... جستجو نماید تا بدین وسیله جامعه مدنی را گسترش داده و زمینه را برای ظهور آقا ( ببخشید ) انقلابات رنگین ، مخصوصا رنگ شکلاتی آن مهیا سازد .
درس چهارم : حاکمیت دو گانه سم مهلکی برای هر رئیس جمهور آمریکا گراست . اگر می خواهید دچار « هر 9 روز یک بحران نشوید » از هیچ جنایتی فرو گذار نباشید ، یک روز غائله کوی دانشگاه را به راه اندازید و به وزیر کشور خود دستور دهید موبایل خود را در هنگامه وقوع حادثه ، خاموش نماید و روزی دیگر ، قتل های زنجیره ای را به راه اندازید و سمت و سوی آن را به وسیله رسانه های الوان و مجوز گرفته از وزیر شیر خر خورده خود ، به سوی ولایت خدا هدایت نمائید . تا تکلیف حاکمیت دو گانه را معلوم و مرحوم فرمائید .
امیدوارم درس های امروز را به خوبی فرا گرفته باشید . در ضمن لازم است یاد آوری نمایم که پس از فرا گیری دروس یاد شده ، باید تا مدتی در « آب نمک » بخوابید و شرایط که مهیا شد بر خواسته و کاندیدای ریاست جمهوری شوید تا « کشور را نجات داده و نور رستگاری را بر جبین این ملت بتابانید . » ان شاالله !
----------------------------------------------
از آرشیو پارسی بلاگ  - Jul 1 ,  2008  8 : 47


[ یکشنبه 14 شهریور 1389 ] [ 02:20 ق.ظ ] [ بهمن عزیزی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگهر یك از ما از غیب الغیوب حركت كردیم
از اصلاب عبور كردیم
بدون اختیار و خواست خودمان
در اینجا به هم برخوردیم
از اینجا هم به غیب الغیوب می رویم
ممكن است بعد از این هم یكدیگر را نبینیم

نویسندگان
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
لینک های مفید
پیوندهای روزانه
لینک های مفید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب