تبلیغات
موشک انداز

موشک انداز
قالب وبلاگ

   هیچ یادمان نمی رود ، آن روز های سخت و دشوار را که تازه سر از تخم در آورده بودیم و تک و تنها و بقول امام خمینی ( ره ) با امکاناتی در حد صفر ، به جنگ شیطان بزرگی چون آمریکا رفته بودیم ، اولین یاور ما خدا بود و آخرینش سوریه که در کنارمان ایستاد و قوت قلبمان شد . کشوری عرب ، که تمام قد ، دست هایش را در دست کشوری عجم گذاشت و حافظ « اسدی » بنام ایران شد.

   روحش شاد باد ، نور بر مزارش ببارد فراوان ، حافظ اسد را می گویم ، که در آن روزگار وانفسا ، چون آل خلیفه ، چون آل هاشمی و یا چون آل سعود ، صعود از نردبان شیطان را پیشه خود نساخت و نه گفت به مرفعان بی درد اعراب ، نترسید از زورمداران و زرمداران و تزویر رها ساخت و پیوست به مردی از تبار عیسی و موسی و محمد و یار غار امام و پابرهنگان عالم شد و تا زنده بود  و نفس می کشید ، بیخ گوش اشغالگران قدس « عدالت » را فریاد کشید . بیراه نبود که امام موسی صدر ، گفته بود : « من چیزی از علی (ع) در وجود او ( حافظ اسد ) می بینم.»
اکنون اما ، سی و اندی سال از آن روزگار سخت و دشوار می گذرد ، ایران چون سرو قد کشیده است تا آسمان خدا ، کشوری که تا دیروز وارد کننده « سیم خاردار » از کشورهای بیگانه بود ، اکنون به 54 کشور جهان سلاح نظامی صادر می کند ( محمد نجار ) ناوهای جنگی اش در آب های مدیترانه ، ترانه می سراید بر گوش های مهربان و دوست و یاور دیرینه اش سوریه ، ناو جمارانش از خلیج ، از خلیج همیشه فارس ، بر می خیزد و سر از خلیج عدن در می آورد ، تا خواب راحت را از چشمان دزدان دریایی برباید . از موشک هایش هیچ نمی گویم که در آمریکای جنوبی ، در حیاط خلوت آمریکا ، واشنگتن را نشانه رفته است.
همه حرف من این است که بگویم : حضرات آل سعود ، آل خلیفه و آل حریری که این روزها فکر می کنی دم در آوردی و برا خودت آدم شدی ، بدانید و به اوباما هم بگوئید که « سوریه تنها نیست .» ما همه « سوری» هستیم .


[ دوشنبه 15 فروردین 1390 ] [ 02:24 ق.ظ ] [ بهمن عزیزی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگهر یك از ما از غیب الغیوب حركت كردیم
از اصلاب عبور كردیم
بدون اختیار و خواست خودمان
در اینجا به هم برخوردیم
از اینجا هم به غیب الغیوب می رویم
ممكن است بعد از این هم یكدیگر را نبینیم

نویسندگان
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
لینک های مفید
پیوندهای روزانه
لینک های مفید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب